1 SENE DAHA BİTMEK ÜZERE...ARTIK ÖSS'YE HAZIRLANMA ZAMANI YAKLAŞIYOR....
B.A.L. 11 TM-B FORUMLARINA GİRİŞ YAPTINIZ...
HOŞGELDİNİZ-İYİ GEZİNTİLER...

Join the forum, it's quick and easy

B.A.L. 11 TM-B FORUMLARINA GİRİŞ YAPTINIZ...
HOŞGELDİNİZ-İYİ GEZİNTİLER...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ferhat Güzel ilk klibi ve son klibi! Farkları bulun.
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptySalı Haz. 02, 2009 7:42 pm tarafından ali_FM

» Yine Daum!
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptySalı Haz. 02, 2009 5:32 pm tarafından ali_FM

» MUSTAFA DENİZLİ GÜLDÜR BİZİ!
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptySalı Haz. 02, 2009 5:26 pm tarafından ali_FM

» Nevriye Budak'tan Müthiş Scream!
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptySalı Haz. 02, 2009 5:18 pm tarafından ali_FM

» Hido'lu Orlando NBA finalinde!
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptyPtsi Haz. 01, 2009 9:44 pm tarafından ali_FM

» BİR BODRUM DERSİ HADİGARİ CUMHUR
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 8:14 pm tarafından ali_FM

» EUROVİSİON Komikleri
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 8:09 pm tarafından ali_FM

» Athena İt Albümü İndir
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptyPtsi Nis. 27, 2009 10:08 pm tarafından denekadam

» Duman 1-2 Albümlerini İndir
Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı EmptyPtsi Nis. 27, 2009 9:41 pm tarafından denekadam

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Paz Eyl. 11, 2022 5:12 pm tarihinde online oldu.

Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı

Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı Empty Sabitcan arkadaşımızın yelken başarısı

Mesaj  bodrum_sinan Ptsi Ekim 20, 2008 12:48 am

Dedimki , madem ben buraya bodrum anadolu lisesinden alakasız biri olarak geldim ve madem yelken kısmının sınıfınızca en başarılı gözüken insanı sabit(ali efe ne durumda bilmiyorum) bende sabitcanın iyileştiği zaman yelkende süper bi başarı göstermesini temenni ediyim dedim Very Happy
bodrum_sinan
bodrum_sinan
Çırak
Çırak

Nerden : Bodrumdu izmir oldu yetmedi ankara oldu ama aklı bodrumda kaldı

- Similar topics